Сотрудники

Герасименко Сергей Иванович

Герасименко Сергей Иванович — керівник клініки захворювань суглобів у дорослих «Інститут
травматології та ортопедії НАМН України» (Республіканський центр ендопротезування суглобів),
доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України.

1975 року закінчив Київський медичний інститут ім. акад. О.О. Богомольця і було направлено на
роботу до Київського НДІ травматології та ортопедії, де пройшов шлях від лікаря до професора,
керівника клініки захворювань суглобів у дорослих, заступника директора з науково-лікувальної
роботи ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». Стаж наукової та науково-педагогічної роботи понад 45 років. Є керівником багатьох науково-дослідних робіт. Член редакційної колегії журналу «Вісник ортопедії, травматології та протезування», член вченої ради ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», член спеціалізованої вченої ради з захисту кандидатських та докторських дисертацій при ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України асоціації ортопедів-травматологів України, член Президії правління асоціації ревматологів України, член Всесвітньої організації хірургів-ортопедів-травматологів (SICOT), член Американської академії хірургів-ортопедів (AAOS). Має понад 350 наукових праць, у тому числі 10 монографій, автор 20 винаходів та патентів. Основний напрямок практичної діяльності – ендопротезування великих суглобів. У послужному списку тисячі операцій ендопротезування кульшового, колінного, ліктьового та плечового суглобів, різних втручань на колінному та інших суглобах з відмінними та добрими результатами у 99% випадків.

Удосконалює свої знання та практичні навички в ортопедичних клініках США, Кореї, Німеччини, Великобританії, Франції та Чехії. Підготував цілу низку кандидатів та докторів медичних наук, серед них є вже й професори. Багато років був Головним ортопедом травматологом Міністерства охорони здоров’я України. Нагороджено Грамотою Верховної Ради України, Грамотою Кабінету Міністрів України, присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджено знаком «Відмінник охорони здоров’я СРСР», 2005 року лауреат Міжнародної премії з медицини ім. Х.Х. Реккевегу.

Герасименко Андрей Сергеевич

Герасименко Андрій Сергійович – доктор медичних наук, професор, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник клініки захворювань суглобів у дорослих

Закінчив у 2004 році Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця і було направлено на роботу до ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». Пройшов шлях від інтерну до старшого наукового співробітника клініки захворювань суглобів у дорослих. Має вищу кваліфікаційну категорію з ортопедії та травматології. Автор понад 120 наукових праць, 5 монографії та 12 патентів. Кандидатську дисертацію на тему «Ендопротезування кульшового суглоба у хворих на анкілозуючий спондиліт» захистив у 2009 році. У 2021 році захистив докторську дисертацію на тему «Тотальне ендопротезування кульшового та колінного суглоба при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит». Проходив стажування у клініках Європи та США. Співвиконавець наукової тематики, що виконується у клініці захворювань суглобів у дорослих. У послужному списку тисячі операцій ендопротезування кульшового, колінного суглобів, різних втручань вищої категорії складності з відмінними та добрими результатами у 99% випадків. Основний напрямок практичної діяльності – ендопротезування суглобів, остеосинтез навколосуглобових та внутрішньосуглобових переломів, артроскопічні втручання.